JÜRİ

Bu yılki MSI Creator Awards ödüllerinin sahipleri, kendi alanında tanınmış uzmanların oluşturduğu bir jüri tarafından belirlenecek.

Jüri üyeleri, değerlendirme sürecinin adil ve objektif olması için dikkatle seçilmiştir. Amacımız, sektörden uzmanların bilgi birikimlerini, gayretlerini ve uzmanlıklarını değerlendirme sürecinde ortaya koyarak kazananların gerçekten sıradışı ve MSI Creator Awards ödülüne layık olduklarından emin olmak.

GRAFİK TASARIM
3D ESER
FİLM
Alice Thorpe
İçerik Üretici ve Grafik Tasarımcı
İngiltere'de yaşayan Alice, bilgi dağarcığını dünya çapındaki kitlesi ile paylaşan yaşayan bir içerik üretici ve grafik tasarımcıdır. Alice kendi sosyal medya hesaplarındaki 120.000'in üzerindeki takipçisine ek olarak uluslararası müşterileri ile de birebir çalışma deneyimine sahiptir. Alice diğer içerik üreticilere tekniklerini, tarzlarını ve müşteri portföylerini geliştirmeler için tutkuyla yardım etmektedir. Sektörde uzmanlığı ve güvenilir kişiliği ile başlangıçtan ileri seviyeye kadar her kademede yaratıcılık ve tasarım eğitimi vermektedir.
Luke Choice
Velvet Spectrum Kurucusu, Görsel Sanatçı
Selam, ben Avustralyalı 3D Sanatçı ve Velvet Spectrum'un kurucusu Luke Choice. 15 yılı aşkın süredir hem dünyanın en tanınmış tasarım stüdyolarında, hem de bireysel olarak tasarım sektöründe çalışmaktayım. İllüstrasyon ve animasyon işlerimin çoğunda, renk ve kompozisyon ağırlıklı olarak deneysel tipografiye olan tutkumdan beslenmekteyim.
Ben Marriott
Hareket tasarımcısı
Sydney’de yaşayan Ben Marriott, YouTube üzerinden animasyon ve tasarım dersleri veren bir hareketli grafik tasarımcısıdır. Hızla büyüyen kanalı vasıtasıyla eğitim becerilerine yoğunlaşmaya başlamadan önce Google, Dropbox, Converse ve Twitter gibi firmalarla ve en iyi animasyon stüdyoları ile serbest olarak çalışmaktaydı. Muhteşem bir animasyon için olmazsa olmazların iyi bir proje dosyası, bir plan ve bir chihuahua olduğuna inanıyor.
Steve Lund
(CG GEEK)
3D öğretici ve CG Geek'in Kurucusu
Ben Steve Lund, bilgisayar grafikleri hakkındaki her alanda profesyonel bir bilgisayar kurduyum! 8 yıl önce, YouTube'da şu anda 600bin takipçiye sahip olan, yüzlerce 3D eğitim videosunu yayınladığım CG Geek kanalını kurdum. En çok kullandığım Blender yazılımı ile (çünkü inanılmaz ve her şeyi yapabiliyorum!) büyük 3D doğa sahnelerinden komik animasyonlara kadar her şeyi üretebilirsiniz. Sanatçıların 3D yolculuklarına başlamaları için ilham vermeye ve onları desteklemeye bayılıyorum ve bu yüzden CG Geek de bu amaç için muhteşem bir platform haline geldi.
Sir Wade Neistadt
Karakter Animatörü, Görsel Efekt Sanatçısı ve İçerik Üretici
Sir Wade bağımsız bir içerik üretici, karakter animatörü, görsel efekt sanatçısı, YouTuber ve yayıncıdır. DreamWorks Animation'daki Artistik ve Teknik Eğitim Uzmanı görevinden ayrıldıktan sonra animasyon endüstrisinde gelecek vaat edenler ve profesyoneller için eğitim ve eğlence içerikleri üretmeye odaklandı. Eğitimler, iş akışı demoları, röportajlar, incelemeler, teknik analizler ve samimi sohbetlerden oluşan bir yelpaze ile Sir Wade'in videoları animasyonla ilgilenen herkesin dikkatini çekiyor!
Danny Mac
3D Karakter Sanatçısı ve İçerik Üretici
Selam! Ben Danny, stilize 3D karakter sanatçısı ve YouTube'da İçerik üreticiyim. Yeni araçları, teknikleri araştırmaya ve geliştirmeye, bunları YouTube takipçilerim ile paylaşmaya bayılıyorum! Öğrencilerimin çoğu filmler veya oyunlar için karakter tasarlıyor olsa da benim tutkum karakterleri illüstrasyon amaçlı olarak yaratmak. 3D çalışmıyorum; beni koşarken, satranç oynarken veya akan bir nehrin üzerinde çılgınca kürek çekerken bulabilirsiniz!
Ru Kuwahata
Oscar Adayı Animasyon Filmi Yapımcısı
Ru Kuwahata, Japonya'nın TOokyo şehrinde doğmuş ve ABD'nin Providence şehrinde yaşayan, Oscar'a aday gösterilmiş bir animasyon filmi yapımcısıdır. 2007'den bu yana "Tiny Inventions"ta Max Porter ile yönetmenlik ikilisini oluşturmaktadır. Filmleri dünya çapında 900'ün üzerinde festivalde gösterilmiştir ve en yeni kısa filmleri olan Negative Space (2017) 130 ödül kazanmış ve 90. Akademi Ödülleri'nde aday gösterilmiştir. Şu anda "Porcelain Birds" adlı ilk uzun metrajlı filmleri üzerinde çalışmaktadırlar.
Jordy Vandeput
Cinecom Kurucusu ve Kreatif Direktör
Selam ben Belçika'dan yaratıcı film yapımcısı, video düzenleyici ve YouTuber Jordy. Gelecek vaat eden film yapımcılarına çevrimiçi eğitimler verme ve yaratıcı sürecimi paylaşma tutkum var. "Cinecom" adlı YouTube kanalına sahibim ve bir ekip ile haftalık videolar hazırlıyoruz. Bu videolar genelde popüler filmlerin ve müzik kliplerinin görsel efektlerini incelemek üzerine oluyor. Film yapımcılığı genellikle çok ciddiye alınsa da ben eğlenceli ve rahat davranmayı seviyorum.
Josh Olufemii
Yönetmen, Video Düzenleyici ve YouTuber
Josh Olufemii, Kaliforniya'nın Los Angeles şehrinde yaşayan bir Nijeryalı-Amerikalı içerik üreticidir. 3 yıl boyunca Santa Barbara City College'da öğretmenlik yaptıktan sonra büyük kitlelere video prodüksiyonu sanatını öğretme hedefi ile YouTube kanalını kurdu. Detaylı post-prodüksiyon eğitimleri, ekipman incelemeleri, sektörün duayenleri ile röportajlar ve göz alıcı mini belgeseller ile Josh Olufemii'nin YouTube kanalı, doğru bilgi ve doğru araçlar kullanıldığında tüm sanat eserlerinin ters mühendisliğe tabi tutulabileceği gerçeğini yüzümüze vuruyor.
Sıfırlama e-postası gönderildi
Yeni bir parola oluşturmak için e-postadaki bağlantıya tıklayın
Parolanızı sıfırlayın
Parola başarıyla sıfırlandı!
ŞİMDİ OTURUM AÇ
Parolanızı sıfırlayın
Parola kuralları
- En az 8 karakter uzunluğunda
- En az 1 İngilizce kelime
MSI Creator Awards'a Katıl
Parola kuralları
- En az 8 karakter uzunluğunda
- En az 1 İngilizce kelime
Parolayı Unuttum?
OR
Bir hesap oluşturun
MSI Creator Awards'a Katıl
Lütfen kişisel bilgileri İngilizce olarak yazın